Zehirli Küf Ölüm Saçıyor.Hemde O Makinenin İçinde.

Zehirli Küfün Çamaşır Makinasında Sakladığını Kimse bilmiyor! Bu yazımızda bu küfü nasıl atılacağını anlatacağız. Çamaşır makineleri, kıyafetlerinizi temizlemek, dezenfekte etmek ve kıyafette hoş bir koku bırakmak içindir. Bununla birlikte, çoğu insanın çamaşır makinesi, küflü bir koku bırakabilen bakteri yüklü bir tabaka nedeniyle bunun tam tersini yapıyor.

Bir çamaşır makinesi küf için mükemmel bir üreme alanıdır. Küfün büyümesi için sıcak, nemli bir ortam olmalı. Önden yüklemeli çamaşır makineleri,küf gelişimi pek olmaz Küfler çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilir. Birçok kişi de bu küflere maruz kalmaya duyarlıdır ve tıkanıklık, kaşıntılı gözler, hırıltılı solunum veya cilt tahrişi gibi ortak allerjik semptomlara neden olabilir. Ayrıca ateşlenme gibi akciğerde çeşitli rahatsızlıklara neden olabilir.

6 ayda bir makineyi bu karışımla temizlemek gerekiyor. Bu nedenle bakteriler temizlenirken güçlü ve etkili dezenfektan kullanmak önemlidir. Bununla birlikte, birçok ticari makine temizleyicisi, solunum sistemine ve kadar zarar verebilecek zararlı kimyasallarla doludur.

Bu nedenle sana, basit, tamamen doğal maddeler kullanarak çamaşır makinesindeki tüm bakterileri nasıl tamamen öldüreceğini göstereceğiz. Sirke birçok ilaç ve temizlik ürününden daha etkili olan bir mantar önleyici olarak kanıtlanmıştır. Ayrıca ekonomiktir ve herhangi bir yan etki göstermez, bu da onu verimliliği ve güvenliği açısından ticari ilaçlardan üstün kılar.

Limon suyu , aynı zamanda etkin bir antimantar ve antibakteriyel bir madde olduğu kanıtlanmıştır. Aynı zamanda, su ve nemli koşullarda da çok etkili bir dezenfektan olduğu gösterilmiştir, bu da küflü çamaşır makinesini temizlemek için mükemmel bir hale getirir. Ayrıca hoş bir limon kokusu bırakacaktır.

İşte yapımı: Bir fincan organik beyaz sirke veya elma sirkesi, çeyrek fincan taze sıkılmış limon suyu ile karıştırın. İyi karıştırın ve bir sprey şişesine dökün. Bu karışımla makinenizde küfün musallat olan bölgelere püskürtünüz ve 20-30 dakika bekletiniz. Karışımı ayrıca beze püskürtün bu bezle tamamen kaybolana kadar küflü alanı silin. Küf oluşumunun işaretleri için çamaşır makinesini birkaç ayda bir kontrol etmeyi unutmayın. Sağlıklı mutlu günler dileriz lütfen paylaşalım!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir