‘Ya borcunu ver ya da eşini..

İstanbul’da yakalanan ve suçunu itiraf eden Abdullah Kızoğlu, ilk ifadesinde 150 bin lira borcunun olduğu amcasını, “Ya borcunu ver ya da eşini’ demesi üzerine çıkan tartışma sonucu öldürdüğünü söyledi.

Kızoğlu, amcasının yerde can çekişirken, gözlerinin içine bakarak, “Çocuklarım sana emanet. Onlara iyi bak” dediğini de anlattı.Canan Kızoğlu, 17 Ağustos 2016 günü polis merkezine giderek, eşi Ebubekir Kızoğlu’nun kayıp olduğu ihbarında bulundu. İhbar üzerine Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi’ne bağlı Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri çalışma başlattı.

KONYA’DA 1,5 YIL ONCE HAKKINDA KAYIP BASVURUSUNDA BULUNULAN EBUBEKIR KIZOGLU’NUN (31), YEGENI ABDULLAH KIZOGLU (36) TARAFINDAN TABANCAYLA BASINDAN VE BACAKLARINDAN VURULARAK OLDURULUP, GOMULDUGU ORTAYA CIKTI. (FOTO: TOLGA YANIK/KONYA,DHA)
Yapılan çalışma sonrası evli ve 2 çocuk babası Ebubekir Kızoğlu’nun öldürülmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruldu. Cinayet Büro Amirliği ekipleri Kızoğlu’nun ailesiyle yaptığı detaylı görüşmede dekorasyon işleri yapan Ebubekir Kızoğlu’nun son olarak ortağı ve yeğeni Abdullah Kızoğlu ile buluşmak için evden çıktığını bir daha da kendisinden haber alınamadığını tespit etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir