Her Yerim Doğal Diyen Rus Model’in Eski Fotoları Ortaya Çıktı

Her Yerim Doğal Diyen Rus Model’in Eski Fotoları Ortaya Çıktı

Sosyal medyada paylaştığı pozlarla ünlenen ve “Bu benim doğal görüntüm, estetik yaptırmadım” diyen Rus model Anastasia Kvitko’nun yalanı ortaya çıktı.

“Görüntüm tamamen doğal, sağlıklı beslenip düzenli spor yapıyorum” diyen 22 yaşındaki Rus modelin, usta estetik cerrahların dokunuşlarıyla tepeden tırnağa yenilendiği öğrenildi.

Kvitko’nun eski ve yeni pozları yan yana yayınlayan Rus siteleri, “Evet, her yeri doğal” şeklinde esprili başlıklar ile modelin aslında ne kadar değiştiği gözler önüne serdi.

Rusya’nın Kim Kardashian’ı olarak tanınan model Anastasia Kvitko’nun ünlü olmadan önceki fotoğrafları şaşırttı! Instagram’da paylaştığı pozlarıyla ünlenen Rus model “tamamen doğalım” dedi ama gerçek öyle değilmiş. Son birkaç yıldır Instagram’da paylaştığı pozlarıyla adını duyuran hatta bu sayede yeni bir kariyer yapmaya başlayan Anastasia Kvitko ile ilgili gerçek ortaya çıktı. ”

“Görüntüm tamamen doğal, sağlıklı beslenip düzenli spor yapıyorum” diyen Kvitko’nun aslında tepeden tırnağa usta estetik cerrahların dokunuşlarıyla yenilendiği ortaya çıktı. Rus sitelerinde Kvitko’nun hem eski hem yeni pozları yan yana yayınlanıp “Evet, her yeri doğal” şeklinde esprili başlıklarla modelin aslında nasıl değiştiği gözler önüne serildi. Sosyal medyanın son dönemdeki en gözde ünlülerinden biri olan Anastasia Kvitko daha önce hakkında ortaya atılan “göğüsleri ve kalçası estetik harikası” iddialarını reddetmişti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir