Bebeğine Fazla Gelen Sütü Erkeklere Satıyor

İki çocuk annesi kadın, kaslarını geliştirmek isteyen erkeklere fazla gelen sütünü satarak yüklü miktarda para kazanma yolunda ilerliyor. Samsun Son Haber Kıbrıs’lı 24 yaşındaki Rafaela Lamprou isimli kadın, yedi ay önce oğlu Anjelo’yu doğurduktan sonra arta kalan sütünü vücut geliştiren kişilere satarak şimdiye kadar 25 bin TL para kazandı. Genç anne bu süreçte 500 litre süt sağarak sattı.

Anne, daha önce arta kalan sütünü saklama imkanı olmadığı için başka annelere verdiğini ama daha sonra erkeklerin gerek rejim için, gerekse vücut geliştirmek için sütünü talep etmeleri üzerine, sütünü erkeklere satmaya başladığını açıkladı.

SÜTÜ ALANLAR TEST İSTİYOR Rafaela, sütünü satmak için Facebook grubu kurduğunu, kendisinden süt talep eden kişilerin sigara ve alkol içmediğinden emin olmak için kendisini testten geçirdiklerini de belirtti. Eşi ve iki çocuğuyla beraber yaşayan kadın, her gün düzenli olarak sütünü müşterilerine gönderiyor.

EŞİ DE DESTEKLİYOR Rafaela günde yaklaşık 2 litre süt üretiyor. İlk başta bu fikir kendisine fazlasıyla garip gelmiş ama sonradan alışmış. Eşi de bu konuda Rafaela’ya destekçi oluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir