ANNEME NEDEN CÜNEYT ARKIN İLE EVLENMEDİN DİYE SORDUM!

ANNEME NEDEN CÜNEYT ARKIN’LA EVLENMEDİN? DİYE SORMUŞUM Uçurtma uçurmayan, bisiklete binmeyen bir çocukmuşsunuz. Sizin çocukluk oyuncağınız neydi? Top oynardık biz yaa… Saklambaç oynamayı çok severdim. Basketbol ve voleybol oynardık. Yelken yapardık. Ama bisiklete hâlâ binemiyorum.

O konuda biraz yeteneksizim galiba. Neden konservatuara gitmediniz? O biraz arkadaş yönlendirmesi, biraz da Kemal Sunal’ın oğlu olarak oraya girdiğimde nelerle karşılaşırım, nasıl tavır alırlar endişesinin sonucuydu.

Kemal Sunal’ın oğlu olmanın avantajları kadar dezavantajları da var mıydı? Tabii ki. Çocukken anneme, “Neden Cüneyt Arkın’la evlenmedin” demişim mesela. Vurdulu kırdılı filmlerinden dolayı onu daha güçlü bir motif gibi görmüşüm. Babamın insanları güldürerek ne kadar kutsal ve değerli bir şey yaptığının idrakına vardığımdan beri ne kadar şanslı bir adam olduğumu biliyorum.

Babanızın gidişi sizden en çok hangi duyguları götürdü? Bir evde oturuyorsunuz ve damı yok gibi düşünün. Duvarları var ama tavanı açık… Bir de en çok gençliğim gitti. Babanızın hayatta olmayışı şımarma lüksünüzü de götürüyor. Her genç delikanlı gibi, daha rahat, sorumsuz ve düşüncesizce hareket etme şansınız pek kalmıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir